Bizden Haberler

Firma olarak Açıkhava reklam faaliyetlerini 10 yıldır yürüttüğümüz, yaklaşık 2 milyon nüfus, 15.272 km2’lik yüzölçümü ile 9.000 yıllık tarihi ve kültürel mirasının yanı sıra ekonomik faaliyetleriyle de Güneydoğu  Anadolu bölgesinin en önemli illerinden biri olan Diyarbakır ilimizin yeni ihalesi sonuçlanmış olup  2027 yılına kadar tarafımızdan işletilmeye devam edecektir.

17.11.2016 tarihinden itibaren Sayın Volkan Gülsoy Karma Açıkhava Reklamcılık San.Tic. A.Ş'ye CEO olarak atanmıştır. Bu ivme ile şirketimiz yatırımlarına ve büyümesine devam edecektir.

Karadeniz Bölgesi’ndeki ilk yatırımımızı gerçekleştirerek Türkiye’nin lokomotif illerinden Ordu’da Mayıs 2015 itibariyle önümüzdeki 10 yıl boyunca devam etmek üzere Açıkhava reklamcılığı faaliyetlerine başladık.

 Faaliyet gösterdiğimiz 10.şehir olarak Giresun’u reklam networkümüze dahil ederek Haziran 2015’ten itibaren ildeki Açıkhava reklam ünitelerinin pazarlama çalışmalarını yürütmeye başladık.

Üyesi olduğumuz Açıkhava Reklamcıları Vakfı (ARVAK) tarafından her yıl düzenlenen ve sektörün en önemli ödül töreni olan A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nın 2015 Özel Uygulama Ödül Kategori sponsoru olduk.