Bizden Haberler

Ağustos 2018’de Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan billboard kiraya verme ve kullanım hakkı ihalesini kazandık.  2023 yılına kadar Trabzon genelindeki tüm billboard ünitelerinin işletme hakkını elde ederek Türkiye’nin en önemli metropollerinden biri olan Trabzon’da faaliyet göstermeye başladık.

10 yılı aşkın süredir açıkhava reklamcılığı faaliyetlerini sürdürdüğümüz ve yaptığımız yatırımlarla açıkhava reklamcılığı alanında performansı en yüksek şehirlerden biri haline getirdiğimiz Adana’da sözleşme süremizi uzatarak 2028 yılına kadar işletme hakkını kazandık.

2012 yılından beri Açıkhava reklam faaliyetlerini yürüttüğümüz Sakarya’da, sözleşmemizi  yenileyerek faaliyet süremizi 2028 yılına kadar uzattık. Ayrıca mevcut reklam alanımızı genişleterek toplamda 5.070 m2’ye çıkardık.

Firma olarak Açıkhava reklam faaliyetlerini 10 yıldır yürüttüğümüz, yaklaşık 2 milyon nüfus, 15.272 km2’lik yüzölçümü ile 9.000 yıllık tarihi ve kültürel mirasının yanı sıra ekonomik faaliyetleriyle de Güneydoğu  Anadolu bölgesinin en önemli illerinden biri olan Diyarbakır ilimizin yeni ihalesi sonuçlanmış olup  2027 yılına kadar tarafımızdan işletilmeye devam edecektir.