Bizden Haberler

2017 yılı boyunca yerel bazda çalışma gerçekleştirilen en aktif müşterilere ve iş ortağı olarak çalışılan ajanslara özel olarak hazırlanan teşekkür plaketleri ve hediyeler, Bölgeler ve Şubeler Satış Koordinatörü Cesur Talus tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerle takdim edildi.

6 Şubat 2018 tarihinde Bölge ve Şubeler Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.  Tüm yerel satış yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantı programı kapsamında bir ödül töreni düzenlendi. Törende Diyarbakır Bölge Müdürü Azad Adıyaman ‘Yılın En Başarılı Yöneticisi’ ,Ordu Bölge Müdürü Fatih Aksu ‘Yılın En İyi Çıkış Yapan Yöneticisi’ ödüllerine layık görüldü. 2017’deki en yüksek satış performansına sahip olan Antakya’nın kazandığı ‘Yılın En İyi Satış Performansı Ödülü’ ise Hatay Bölge Müdürü  Bekir Bayraktaroğlu ve Antakya Satış Müdürü Mesut Ateş’e verildi.

10 yılı aşkın süredir açıkhava reklamcılığı faaliyetlerini sürdürdüğümüz ve yaptığımız yatırımlarla açıkhava reklamcılığı alanında performansı en yüksek şehirlerden biri haline getirdiğimiz Adana’da sözleşme süremizi uzatarak 2028 yılına kadar işletme hakkını kazandık.

2012 yılından beri Açıkhava reklam faaliyetlerini yürüttüğümüz Sakarya’da, sözleşmemizi  yenileyerek faaliyet süremizi 2028 yılına kadar uzattık. Ayrıca mevcut reklam alanımızı genişleterek toplamda 5.070 m2’ye çıkardık.

Firma olarak Açıkhava reklam faaliyetlerini 10 yıldır yürüttüğümüz, yaklaşık 2 milyon nüfus, 15.272 km2’lik yüzölçümü ile 9.000 yıllık tarihi ve kültürel mirasının yanı sıra ekonomik faaliyetleriyle de Güneydoğu  Anadolu bölgesinin en önemli illerinden biri olan Diyarbakır ilimizin yeni ihalesi sonuçlanmış olup  2027 yılına kadar tarafımızdan işletilmeye devam edecektir.

17.11.2016 tarihinden itibaren Sayın Volkan Gülsoy Karma Açıkhava Reklamcılık San.Tic. A.Ş'ye CEO olarak atanmıştır. Bu ivme ile şirketimiz yatırımlarına ve büyümesine devam edecektir.